من را در شبكه هاي اجتماعي دنبال كنيد

اینستاگرام و فیسبوک انتشار محتوای هر نوع محصول مرتبط با تنباکو و الکل را از طریق این شبکه‌های اجتماعی محدود می‌کنند.

به گزارش سی‌ان‌ان و بر اساس صحبت های سخنگوی فیسبوک، این شرکت از امروز خط‌ مشی جدید را در مورد محدود کردن محتوای مربوط به محصولات الکلی و تنباکو از جمله سیگار الکترونیکی اجرایی خواهد کرد.

این قانون تمام گروه هایی را که در فیسبوک الکل یا دخانیات می‌فروشند، در بر خواهد گرفت و هر گروهی که از قوانین جدید پیروی نکند، حذف خواهد شد. این موضوع شامل اینستاگرام نیز می شود. پیش از این، سیاست‌های فیسبوک فروش تنباکو و الکل را در مارکت پلیس فیس‌بوک ممنوع کرده‌ بود، اما در حال حاضر این ممنوعیت در حال گسترش است و شامل حال کاربران شخصی نیز می‌شود. فیس‌بوک از ترکیبی از فناوری و گزارش‌های انسانی استفاده خواهد کرد تا هر محتوایی که این قوانین را نقض می‌کند، یافته و حذف کند.

طبق گفته‌های سخنگوی فیسبوک، هر برندی که محتوایی در زمینه فروش یا تبادل این محصولات داشته باشد، باید محتوای خود را محدود به افراد ۱۸ سال به بالا کند.  تحت این سیاست جدید، اینفلوئنسرهایی که برای تبلیغات و معرفی محصولات نیکوتین‌دار، پول گرفته‌اند، اجازه خواهند داشت محتوای خود را پست کنند و محدودیت سنی شامل این پست‌ها نخواهد شد. 

فیس بوک در حال بررسی تغییرات در زمینه سیاست‌ فعالیت اینفلوئنسرهاست و با سازمان‌های نظارتی در زمینه بازنگری قوانین، همکاری می‌کند.

منبع : https://edition.cnn.com/2019/07/24/health/facebook-instagram-alcohol-tobacco-bn/index.html

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.